خدمات ما

رایاتوس در راستای اهدافی که برای این مجموعه تعریف شده طیفی از خدمات را که در زمینه های نرم افزاری جا می گیرند را انتخاب کرده تا به مشتریان خود رائه دهد.

ما سعی بر این داشته ایم که کلیه نیازمندی های نرم افزاری را در سبد خدمات خود داشته باشیم تا جوابگوی مشتریان خود باشیم.از خدمات مربوط به وبسایتهای اینترنتی و بهینه سازی وبسایت گرفته تا طراحی اپ های گوشی های هوشمند و مشاوره برای راه اندازی بازاریابی و کسب و کار های اینترنتی در زمره خدماتیست که ما به مشتریان عزیزمان ارائه خواهیم داد.

طراحی سایت های فروشگاهی.
شما به راحتی می توانید اطلاعات و کاتالوگ های محصولات خود را در این سایت گذاشته و به صورت پرداخت آنلاین محصولات خود را به فروش برسانید. یکی از مزیت های فروشگاه های اینترنتی اینست که کسب و کار شما در تمام مدت شبانه روز دایر می باشد و برای شما درآمدزایی می کند.
طراحی سایت های شرکتی.
مطمئناً شما برای کسب و کار خود هزینه های بسیاری برای چاپ و توزیع انواع بروشور ، تراکت ، کاتالوگ و ... می کنید.یک سایت شرکتی قابلیت این را دارد که کسب و کار شما را در هر زمانی از شبانه روز به مشتریان و افراد معرفی کند و در واقع عملیات بازاریابی و تبلیغات را بصورت آنلاین برای کسب و کار شما انجام دهد.
طراحی سایت های شخصی.
بسیاری از افراد کسب و کارشان متکی به شخص خودشان است. مانند اکثر وکلا ، پزشکان ، اساتید و ... که عموماً از افراد نخبه جامعه نیز به شمار می روند و برای شناساندن خدمات ، توانایی ها ، تجربیات و آرا و نظرات خودشان به افراد جامعه مطمئنا به یک پایگاه در فضای مجازی نیازمندند.
طراحی سایت های خبری.
بسیاری از سازمان ها ، ارگان ها و حتی افراد خواهان این هستند که سایت هایی با مزامین خبری داشته باشند.این سایتها می تواند موضوعی سرگرم کننده ، اجتماعی ، تکنولوژیکی و ... داشته باشند.
طراحی سایتهای دانلودی.
سایت هایی که عموماً برای فروش یا در اختیار قرار دادن فایل به دیگران ایجاد میشوند و حجم بسیار بالایی از داده را مدیریت می کنند در دسته  سایتهای دانلودی قرار می گیرند.

 

یکی از مزیت های رقابتی ما نسبت به سایر همکاران فعال در این حوزه این می باشد که با توجه به تخصص های گوناگونی که ما در تیم خود داریم ابتدا تحلیلی جامع از محیط کسب و کار از شما خواهیم گرفت و سپس گزارشی از وضعیت حضور رقبای شما در فضای مجازی در اختیار شما قرار خواهیم داد سپس با توجه به نیازمندی شما مناسبترین طرح بازاریابی اینترنتی را به شما ارائه خواهیم کرد.

طراحی سایت با CMS

طراحی سایت با CMS مزایایی به همراه دارد .

اگر به موضوع طراحی سایت علاقمند بوده باشید ، بدون شک بارها عبارت "سیستم مدیریت محتوا" یا کلمه "CMS" را شنیده اید . حال برای آشنایی هر چه بیشتر شما با "CMS" به تعریف آن می پردازیم . "CMS" یا "سیستم مدیریت محتوا" نرم افزاری است که از آن به منظور تولید و مدیریت محتوای وبسایت ها استفاده می نمایند .

ادامه مطلب

تولید محتوا

محتوا سایت شما را زنده نگاه می دارد.

در واقع محتوا همان رسانه سایت شما می باشد و شامل متن ، تصویر ، ویدیو و ... می باشد. بسیار مهم است که محتوای سایت شما منحصر به فرد باشد و کپی برداری از جایی نباشد اینکه محتوایی باشد که مخاطب به دنبال آن باشد. محتوایی که جذابیت و کاربرد نداشته باشد نه تنها اثرات مثبت ندارد بلکه ممکن است ضررهایی نیز برای وبسایت شما داشته باشد.

ادامه مطلب

استارت آپ

کار خود را با سرمایه صفر شروع کنید.

بسیاری از کمپانی های بزرگ IT دنیا مانند فیس بوک ، گوگل و ... که امروزه در حال تغییر دنیا می باشند کار خود را با سرمایه ای در حد یک کامپیوتر شخصی شروع کرده اند و در نهایت به حدی رشد کرده اند که ثروت آنها از کمپانی هایی که بیشتر از یک قرن از عمر آنها می گذرد ،  بسیار بیشتر است.برای پیشرفت فقط باید کمی خلاقیت خود را افزایش دهید.

ادامه مطلب